tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Çok Kısa Bir Sürede Reklam Sektörümüzün FASON KUTU HARF İmalatları Alanında Müşterilerimize Sunduğumuz 90'ı Aşkın Modellerimizle Sektörde Birazda Olsa Fark Yarattığımızı, Katıldığımız Sign İSTANBUL 2018/2019 ve Fespa Eurasia 2018/2019 Fuarlarında Memnuniyetle Karşıladık. İşimize Olan Sevgi ve Saygımızı Tüm KUTU HARF Modellerimizi İlk Adımda Bir Fikir Olarak Tasarlayıp, Model İsimlerine, Özellik ve Detaylarına, Levha Kesip, Büküp Üretimi ve Montajına, Profesyonel Fotoğraf Çekimlerine, Yanı Sıra Video Çekimleri ve Kurgu, Montajına Kadar AKARSU REKLAM Ekibimiz İle Sektörde Bir İlk'e İmza Atmış Olmanın Haklı Gurunu Yaşıyoruz. Türkiye'nin 81 İline ve Almanya, Fıransa, Hollanda, İngiltere, Belçika, Kosova, Makedonya, Azerbaycan Gibi 17'yi Aşkın Ülkelere İhracat Yaparak FASON KUTU HARF Üretimlerimizi Sandık Paketleme İle Gönderiyoruz. AKARSU REKLAM Olarak Açık Hava Reklam Sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. "

Akarsu Reklam / Son İşler

Nokta Gurme İstanbul - Paslanmaz Kutu Harf Tabela Çalışması

Nokta Gurme İstanbul - Paslanmaz Kutu Harf Tabela Çalışması

Müşterimiz Nokta Gurme 'ye Hayırlı Olması Dileği İle, Montajımızı Bitirerek Teslim Edilmiştir.

Akarsureklam ailesi olarak #Tabela imalatlarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Tüm tabela modellerimizi talep ve istekleriniz doğrultusunda imal ediyoruz. Işıklı ve ışıksız tabela isteklerinizi bize ileterek istediğiniz model tabela tasarımlarını ofisimizde deneyimli grafiker çalışma arkadaşlarımızla tasarlarsınız. Firma kimliğinize uygun şık bir tasarımla istediğiniz model oyma, kabarma, kaplama, şeklinde tabela tasarım süresi bitiminde onay verisiniz ve gerisini deneyimli üretim atölyemize bırakırsınız.

Standart ışıklı/ışıksız tabelaların yanı sıra kabartma, oyma gibi sınırsız tabela çeşitleri ile ilgili grafiker personellerimiz size ve bütçenize en uygun tabela modelini bilgisayar ortamında tasarlar ve malzemeleri tanıtarak en uygun çalışmayı yapmaktadırlar. bütçenize ve firma kimliğinize en uygun seçeneği beraber belirlersiniz. 

Ücretsiz Keşif

Sizde firma kimliğinize uygun yeni bir tabela yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz, ücretsiz keşif için adresinize deneyimli keşif personellerimizden birini yollayalım hem ölçü alma işlerini yapıp hemde istekleriniz hakkında ön bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Keşif, Ölçü ve Fiyat Teklifi İstanbul İçi Ücretsizdir.

Keşif İçin Randevu Almak İsterseniz 0 (212) 618 97 50 (Pbx) Nolu Telefon Numaramızdan İletişim Kurabilirsiniz.

İstediğiniz tabela modeline göre size en uygun fiyat teklifimizi mutlaka alın, Akarsu Reklam Olarak Tüm Tabela ve Diğer Reklam Hizmetlerine Size Özel Fiyat Teklifi Verelim.

Kabartma Harf / 3D Kutu Harf

Akarsu Reklam Harf Dönme Atölyemizde, Eksiksiz ve Profesyonel Makina Parkurumuzla Hızlı ve Kaliteli İşler Çıkartıyoruz. Güçlü makina parkurumuzu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kutu harf imalatlarımız da yine #gold, #krom #fileli, #pleksi #endirekt ledli, ledsiz dekotalı, montaj dahil yada montaj hariç nasıl arzu ederseniz üretim yapabilmekteyiz.

+90 KUTU HARF Modellerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Paslanmaz kutu harf üretimlerimizi reklamcılara özel fiyatlarla fason olarak ta üretmekteyiz. 90'ı Aşan farklı kutu harf modellerimizi grafik tasarımından üretimine, cnc fiber kesimden; lazer kaynak teknolojisi ile toplama işçiliğine, fotoğraf ve video çekimlerine kadar dışa bağımlı olmadan Akarsu Reklam bünyemizde üretmekteyiz. Şirketimize tüm malzemeler (Ham) işlenmemiş malzemeler olarak girip montaj'a hazır olacak şekilde çıkmaktadır. 

Paslanmaz Levhalarımız Gerçek 304 Kalite Olup Fiber Lazer Makinemizle Kesim Yapılarak Üretilmiştir.

Fiyat teklifimiz için çalışma dosyanızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresimize mail atabilirsiniz.

Kutu Harf Üretimlerimiz İle İlgili Detaylı Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız.


 1710,    03  Şub  2020 ,   Referanslar
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Son İşler Diğer Tamamlanmış Referans İşlerimiz