tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Çok Kısa Bir Sürede Reklam Sektörümüzün FASON KUTU HARF İmalatları Alanında Müşterilerimize Sunduğumuz 90'ı Aşkın Modellerimizle Sektörde Birazda Olsa Fark Yarattığımızı, Katıldığımız Sign İSTANBUL 2018/2019 ve Fespa Eurasia 2018/2019 Fuarlarında Memnuniyetle Karşıladık. İşimize Olan Sevgi ve Saygımızı Tüm KUTU HARF Modellerimizi İlk Adımda Bir Fikir Olarak Tasarlayıp, Model İsimlerine, Özellik ve Detaylarına, Levha Kesip, Büküp Üretimi ve Montajına, Profesyonel Fotoğraf Çekimlerine, Yanı Sıra Video Çekimleri ve Kurgu, Montajına Kadar AKARSU REKLAM Ekibimiz İle Sektörde Bir İlk'e İmza Atmış Olmanın Haklı Gurunu Yaşıyoruz. Türkiye'nin 81 İline ve Almanya, Fıransa, Hollanda, İngiltere, Belçika, Kosova, Makedonya, Azerbaycan Gibi 17'yi Aşkın Ülkelere İhracat Yaparak FASON KUTU HARF Üretimlerimizi Sandık Paketleme İle Gönderiyoruz. AKARSU REKLAM Olarak Açık Hava Reklam Sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. "

Akarsu Reklam / Full Otomatik Laminasyon Makinası

Full Otomatik Laminasyon Makinası

Full Otomatik Laminasyon Makinası

Makina Parkurumuza En Yeni Üyelerinden Biriside Bestlam Ultra 1600 E Sıcak Laminasyon Makinasıdır. Dijital Baskı Ürünlerimizin Üzerine Şeffaf Folyo Sıvama Yaparak Baskı Yüzeyini Koruma Sağlayarak Uzun Yıllar Koruma Sağlamaktadır.

Folyo Baskıların Yanı Sıra Forex, Fotoblok Gibi Levhalara Dijital Baskı Folyoları, Yada Şeffaf veya Renkli Folyo Sıvama İşlerinde Vazgeçilmez Elemanıdır. Sıcak Laminasyon Özelliği İle Kusursuz Sıvama kolaylığı Sunar.

Bireysel ve Fason İşlerimizde Hızlı ve Kaliteli Sonuçlar Elde Ediyor Ve Müşterilerimize Hizmetler Sunuyoruz.

Çok Yakında Makinemizle İlgili Çalışma Videomuz Bu Sayfaya Eklenecektir.


 1321,    28  Şub  2018 ,   Makina Parkuru
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust