tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Çok Kısa Bir Sürede Reklam Sektörümüzün FASON KUTU HARF İmalatları Alanında Müşterilerimize Sunduğumuz 90'ı Aşkın Modellerimizle Sektörde Birazda Olsa Fark Yarattığımızı, Katıldığımız Sign İSTANBUL 2018/2019 ve Fespa Eurasia 2018/2019 Fuarlarında Memnuniyetle Karşıladık. İşimize Olan Sevgi ve Saygımızı Tüm KUTU HARF Modellerimizi İlk Adımda Bir Fikir Olarak Tasarlayıp, Model İsimlerine, Özellik ve Detaylarına, Levha Kesip, Büküp Üretimi ve Montajına, Profesyonel Fotoğraf Çekimlerine, Yanı Sıra Video Çekimleri ve Kurgu, Montajına Kadar AKARSU REKLAM Ekibimiz İle Sektörde Bir İlk'e İmza Atmış Olmanın Haklı Gurunu Yaşıyoruz. Türkiye'nin 81 İline ve Almanya, Fıransa, Hollanda, İngiltere, Belçika, Kosova, Makedonya, Azerbaycan Gibi 17'yi Aşkın Ülkelere İhracat Yaparak FASON KUTU HARF Üretimlerimizi Sandık Paketleme İle Gönderiyoruz. AKARSU REKLAM Olarak Açık Hava Reklam Sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. "

Akarsu Reklam / Bas-kes Yazı Kesim Makinası

Bas-Kes Yazı Kesim Makinası

Cam, Vitrin ve Oto yazıları için folyo kesimlerimizi Bas-Kes Yazı Kesim Makinamızda yapıyoruz. Dekupeli Dijital Baskı işlerinde de oldukça kullandığımız Summa marka makinamız hassa kesim özelliği ile 50 metre kaydırmadan kesim yapabiliyor.

Müşterilerimizn taleplerine göre grafik ekibimiz bilgisayar ortamında görsel tasarımı yapıyor ve ardından üretime geçiliyor.

Fason olarakta Folyo yazı kesimi ve Dekupeli Dijital Baskı işlerinizi uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

FİYATLANDIRMA

Bas-Kes Yazı Kesim + Dijital Baskı ücretleri Basılacak Resim dosyaları ölçüsüne göre verilmektedir. dosya formatı vektörel çizim dosyası içinde, yüksek çözünürlükte (.tif .jpg .psd) kombine olmalı. Yaklaşık fiyat bilgisi verilebilir.

Bas-Kes Fiyatlandırmsı basılacak imaj dosyasındaki toplam baskı ölçüsü ile belirlenmektedir. Sadece folyo yazı kesimi hizmetide vermekteyiz.

Fason Bas-Kes Dekupeli Dijital Baskı Hizmetleri Vermekteyiz.

>> Fason Hizmetler Fiyat Listesini İncelemek İçin Tıklayınız.


 2799,    14  Ağu  2017 ,   Makina Parkuru
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust