< < < < < Akarsu Reklam / 320 Cm Dijital Baskı Makinası - akarsureklam.com
tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Çok Kısa Bir Sürede Reklam Sektörümüzün FASON KUTU HARF İmalatları Alanında Müşterilerimize Sunduğumuz 90'ı Aşkın Modellerimizle Sektörde Birazda Olsa Fark Yarattığımızı, Katıldığımız Sign İSTANBUL 2018/2019 ve Fespa Eurasia 2018/2019 Fuarlarında Memnuniyetle Karşıladık. İşimize Olan Sevgi ve Saygımızı Tüm KUTU HARF Modellerimizi İlk Adımda Bir Fikir Olarak Tasarlayıp, Model İsimlerine, Özellik ve Detaylarına, Levha Kesip, Büküp Üretimi ve Montajına, Profesyonel Fotoğraf Çekimlerine, Yanı Sıra Video Çekimleri ve Kurgu, Montajına Kadar AKARSU REKLAM Ekibimiz İle Sektörde Bir İlk'e İmza Atmış Olmanın Haklı Gurunu Yaşıyoruz. Türkiye'nin 81 İline ve Almanya, Fıransa, Hollanda, İngiltere, Belçika, Kosova, Makedonya, Azerbaycan Gibi 17'yi Aşkın Ülkelere İhracat Yaparak FASON KUTU HARF Üretimlerimizi Sandık Paketleme İle Gönderiyoruz. AKARSU REKLAM Olarak Açık Hava Reklam Sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. "

Akarsu Reklam / 320 Cm Dijital Baskı Makinası

320 Cm Dijital Baskı Makinası

  https://www.youtube.com/watch?v=6UxpLnV9OX4&feature=youtu.be
(0 votes)

Dijital baskı çözümlerimizin gözdesi ve Makina parkurumuzun en sevilen arkadaşı olan Optimum Digital Planet imzalı 320 Cm Tek parça Baskı yapabilen dijital baskı makinamız siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde.

2880 dpi Baskı Kalitesinde Helojen Kurutmalı Gerçek 14 Pikolitre 1024 Konika Baskı Kartuşları Step İzi Yapmayan Baskı Teknolojisi. 4 pass’ta SAAT’te Net 80m2 Baskı Kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

FİYATLANDIRMA

Dijital Baskı ücretleri Basılacak Resim dosyaları ölçüsüne göre verilmektedir. dosya formatı yüksek çözünürlükte (.tif .jpg .psd) fiyatlandırma yapılamamaktadır. Yaklaşık fiyat bilgisi verilebilir.

Fiyatlandırma basılacak imaj dosyasındaki toplam baskı ölçüsü ile belirlenmektedir.

Fason Dijital Baskı Hizmetleri Vermekteyiz.

>> Fason Hizmetler Fiyat Listesini İncelemek İçin Tıklayınız.


 2725,    12  Ağu  2017 ,   Makina Parkuru