< < < < < Akarsu Reklam / Araç Giydirme - akarsureklam.com
tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Çok Kısa Bir Sürede Reklam Sektörümüzün FASON KUTU HARF İmalatları Alanında Müşterilerimize Sunduğumuz 90'ı Aşkın Modellerimizle Sektörde Birazda Olsa Fark Yarattığımızı, Katıldığımız Sign İSTANBUL 2018/2019 ve Fespa Eurasia 2018/2019 Fuarlarında Memnuniyetle Karşıladık. İşimize Olan Sevgi ve Saygımızı Tüm KUTU HARF Modellerimizi İlk Adımda Bir Fikir Olarak Tasarlayıp, Model İsimlerine, Özellik ve Detaylarına, Levha Kesip, Büküp Üretimi ve Montajına, Profesyonel Fotoğraf Çekimlerine, Yanı Sıra Video Çekimleri ve Kurgu, Montajına Kadar AKARSU REKLAM Ekibimiz İle Sektörde Bir İlk'e İmza Atmış Olmanın Haklı Gurunu Yaşıyoruz. Türkiye'nin 81 İline ve Almanya, Fıransa, Hollanda, İngiltere, Belçika, Kosova, Makedonya, Azerbaycan Gibi 17'yi Aşkın Ülkelere İhracat Yaparak FASON KUTU HARF Üretimlerimizi Sandık Paketleme İle Gönderiyoruz. AKARSU REKLAM Olarak Açık Hava Reklam Sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. "

Akarsu Reklam / Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç Giydirme Uygulamaları Günlük Yaşantımızda Baktığımız Her Yerde İlk Göze Çarpan ve En Çok Tercih Edilen Reklam Seçeneklerinden Biridir.

Farklı ve Özgür Tasarımlara Sahip Araç Üzeri Reklam Uygulamaları, İyi Fikir, Akılcı Bir Tasarım İle İnsanların Baktığı İlk Anda Akıllarda Yer Edebilen Reklam Tekniklerinden Birisidir. Günümüzde Özellikle Kurumsal Reklamcılığın Çok Önemli Bir Yere Geldiğini Biliyoruz, Bir Firmanın Şehirde Gezen Araçları Üzerine Uyguladığı Reklam Tasarımları Oldukça Etkili Reklam Tercihlerinden Biridir.

Akarsu Reklam Olarak, Sektörde Tabela İmalatları ve Makina Parkuru Ekibimiz İle Verdiğimiz Fason Hizmetler Yanı Sıra Müşteri Talep ve İhtiyaçları Doğrultusunda Yeni Kurduğumuz Profesyonel Araç Giydirme Ekibi İle Müşterilerimize Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz. Kurumsal ve Bireysel İhtiyaçlara Yönelik Tasarımlarla Kaliteli Ürünler Kullanarak Araç Giydirme Uygulamaları Yapıyoruz.

Kendi ekibimizle kendi bünyemizde steril ortamda kaplıyoruz

Tasarım ve Uygulamanın Kalitesi Kadar, Araç Üzerine Uygulanacak Folyo Kaliteside Çok Önemlidir. Sektörde 3d Cast Folyo Olarak Bilinen Hava Kanallı Dijital Baskı Folyoları Kullanıyoruz. 2880 Dpi Baskı Kalitesinde Helojen Kurutmalı Gerçek 14 Pikolitre 1024 Konika Baskı Kafası, Kafa İzi (step) Yapmayan Baskı Teknolojisine Sahip 320'lik Maxima İnno S Dijital Baskı Makinamız İle Fotoğraf Kalitesindeki Baskıdan Sonra Cast Folyoya Koruma olarak (Mat ve Parlak Seçenekli) Laminasyon Kaplama Uyguluyor, Konusunda Usta Kadromuz İle Araç Üzerine Giydiriyoruz. Kopmle araç giydirme uygulamalarında laminasyon tercih etmenizi öneriyoruz.

    

Sökülebilir (Yeni Nesil, Sıvı Kauçuk Folyo) Renk Değişimi

Dünya Genelinde Son Yıllarda Kullanımı Çok Yaygınlaşan Sıvı Kauçuk Folyo, Yeni Nesil Bir Üründür. Bir Çok Alanda Kullanılan Sıvı Kauçuk Folyo Son Yıllarda Otomobiller İçin Özel Olarak Geliştirildi.

Araç Renk Değişimi İhtiyaçlarında Mat ve Parlak Renk Seçeneği Sunarken, Son Kullanıcıya da Bir Çok Avantaj Sunuyor. Sıvı Kauçuk Folyo İle Aracınızı İster Yenileme Amaçlı İster Renklendirme Amaçlı İsterseniz de Koruma Amaçlı Uygulatabilirsiniz.

Araç Giydirme İşleminin Üretilmesi:
Araç Giydirme işlemi ( Araç Üstü Reklam Uygulaması ) yapılmadan önce, giydirilmesi planlanan aracın detaylı resimleri çekilir. Çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Araç Giydirme işlemi ( sanal ortamda ) müşteriye onaylatılır.

Böylelikle Müşteri Aracını Giydirme yapmadan önceki şeklini bilgisayar ortamında görmüş olur. Bu işlem hem firmamızı hemde Araç Giydirme işlemini yaptıracak olan müşteri firma işini garantiye almış olur.

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:


 3513,    03  Ağu  2017 ,   Hizmetlerimiz
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust