< < < < < Oto Yazıları - akarsureklam.com
tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Çok Kısa Bir Sürede Reklam Sektörümüzün FASON KUTU HARF İmalatları Alanında Müşterilerimize Sunduğumuz 90'ı Aşkın Modellerimizle Sektörde Birazda Olsa Fark Yarattığımızı, Katıldığımız Sign İSTANBUL 2018/2019 ve Fespa Eurasia 2018/2019 Fuarlarında Memnuniyetle Karşıladık. İşimize Olan Sevgi ve Saygımızı Tüm KUTU HARF Modellerimizi İlk Adımda Bir Fikir Olarak Tasarlayıp, Model İsimlerine, Özellik ve Detaylarına, Levha Kesip, Büküp Üretimi ve Montajına, Profesyonel Fotoğraf Çekimlerine, Yanı Sıra Video Çekimleri ve Kurgu, Montajına Kadar AKARSU REKLAM Ekibimiz İle Sektörde Bir İlk'e İmza Atmış Olmanın Haklı Gurunu Yaşıyoruz. Türkiye'nin 81 İline ve Almanya, Fıransa, Hollanda, İngiltere, Belçika, Kosova, Makedonya, Azerbaycan Gibi 17'yi Aşkın Ülkelere İhracat Yaparak FASON KUTU HARF Üretimlerimizi Sandık Paketleme İle Gönderiyoruz. AKARSU REKLAM Olarak Açık Hava Reklam Sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. "

Oto Yazıları

Oto Yazıları

Oto Yazıları

Kurumsal veya Bireysel firma logo, yazı ihtiyaçlarınızı folyo kesim uygulaması ile araçlarınızın üzerine uyguluyoruz. 

İstediğiniz model, logo, yazı, şerit yada şekil folyo kesim yöntemi ile hazırlanır.

Günümüzde oldukça popüler olan araç stıcker yapıştırma, şerit çekme AKARSU REKLAM da size özel hazırlanmaktadır.  Bilgisayar ortamında Rengi ve şekli tasarlanıp onaylandıktan sonra kesim olur ve aracınıza uygulanır.

  Nem ve suya karşı dayanıklıdır.
  Folyo kesim olduğu için kullanıp süresi uzundur.
  Renk seçeneği oldukça fazladır.
  İstediğiniz stıcker bilgisayarda sizin isteğiniz ölçülerde hazırlanır.
  ARAÇLARINIZA ZEVKİNİZE ÖZEL STICKER HAZIRLANIR. 

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:


 2623,    06  Haz  2017 ,   Hizmetlerimiz
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust