< < < < < Neon Tabelalar - akarsureklam.com
tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Çok Kısa Bir Sürede Reklam Sektörümüzün FASON KUTU HARF İmalatları Alanında Müşterilerimize Sunduğumuz 90'ı Aşkın Modellerimizle Sektörde Birazda Olsa Fark Yarattığımızı, Katıldığımız Sign İSTANBUL 2018/2019 ve Fespa Eurasia 2018/2019 Fuarlarında Memnuniyetle Karşıladık. İşimize Olan Sevgi ve Saygımızı Tüm KUTU HARF Modellerimizi İlk Adımda Bir Fikir Olarak Tasarlayıp, Model İsimlerine, Özellik ve Detaylarına, Levha Kesip, Büküp Üretimi ve Montajına, Profesyonel Fotoğraf Çekimlerine, Yanı Sıra Video Çekimleri ve Kurgu, Montajına Kadar AKARSU REKLAM Ekibimiz İle Sektörde Bir İlk'e İmza Atmış Olmanın Haklı Gurunu Yaşıyoruz. Türkiye'nin 81 İline ve Almanya, Fıransa, Hollanda, İngiltere, Belçika, Kosova, Makedonya, Azerbaycan Gibi 17'yi Aşkın Ülkelere İhracat Yaparak FASON KUTU HARF Üretimlerimizi Sandık Paketleme İle Gönderiyoruz. AKARSU REKLAM Olarak Açık Hava Reklam Sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. "

Neon Tabelalar

Neon Tabelalar

Neon Tabelalar

Neon Tabelalar iyi görselliği ve dikkat çekiciliği ile görünümü göze hoş gelmektedir.

Dikkat çekiciliği ile farklı seçenekleri sayesinde tercih sebebi olmuştur. 

Günümüzde neon tabelaları birçok sevtörde görmekteyiz.

Neon tabelaların çekici özelliğine yapılan animasyon uygulamalarını da yaptıracağınız yer belirlemektedir. bir firmanın nekadar geçmişi veya tecrübesi olursa olsun sıradan ve iş olsun diye iş yapma felsefesine bir kez kapılmışsa o firma tüm üretimlerini de aynı şekilde devam ettirir.

Müşterilerimizin ihtiyaç taleplerine göre firma kimliğini ön planda tutarak şık tabelalar üretiriz. Neon çalışmaların da görsel tabela çalışması yanı sıra animasyon uygulamasınıda titizlikle yapmaktayız.

Neon yada farklı bir tabela ihtiyacınız varsa bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:

 


 1876,    06  Haz  2017 ,   Hizmetlerimiz
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust