tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / Kutu Harf Bant Dönme Makinası

Kutu Harf Bant Bükme / Derz Makinası

Yeni nesil teknolojiyi yakından takip eden firmamız paslanmaz kutu harf bant bükme / derz açma makinasınıda bünyesine ekleyerek kusursuz işlere imza atmaya devam ediyor.

Makinamız BilgisayarProgamıs sayesinde çok hızlı ve hatasız Paslanmaz Bant, Alüminyum Bant, Tırnaklı Alüminyum Bant, Dönebilmektedir. 2cm den 12 cm ye kadar Bant dönebilmektedir.

Fason olarak paslanmaz kutu harf işlerinize CNC Fiber Lazer Makinamızdan kestirdiğiniz harflere bant alırken derz açılmış, harf işlerinize göre dönülmüş olarak almanız mümkündür. 

Çok Yakında Yeni Model Makina Çalışma Videomuz Bu Sayfaya Eklenecektir. Aşağıdaki resimde yeni model bant bükme makinamızın detaylarını inceleyebilirsiniz.

 

FİYATLANDIRMA

Kesilen harf kesimi adedi ve boyutuna göre ihtiyaç duyulan bant adedi ve boyutları hesaplanarak ücretlendirilir. Ücretin belirlenmesi için, dosyalarınızı vektörel formatta (.ai .cdr .dxf .dwg gibi) göndermeniz gerekmektedir.

Resim dosyalarından (. jpg .png .gif .psd) fiyatlandırma yapılamamaktadır. Yaklaşık fiyat bilgisi de verilebilir.

Fiyatlandırma talep ettiğiniz Paslanmaz/Aluminyum işlerinizin vektörel dosyadaki toplam adedine göre ibelirlenmektedir. Toplam çalışma süresi ifade edilen, lazerin kesim yaptığı süresidir.Toplam lazer kesim süresi belirlendikten sonra kesilecek malzemenin cinsine ve kalınlığına göre fiyat oluşturulur.

>> Fason Kutu Harf İmalat Atölyemizi İncelemek İçin Tıklayınız.

>> Fason Hizmetler Fiyat Listesini İncelemek İçin Tıklayınız. 


 2843,    22  Nis  2018 ,   Makina Parkuru
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com