tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / Full Otomatik Laminasyon Makinası

Full Otomatik Laminasyon Makinası

Full Otomatik Laminasyon Makinası

Makina Parkurumuza En Yeni Üyelerinden Biriside Bestlam Ultra 1600 E Sıcak Laminasyon Makinasıdır. Dijital Baskı Ürünlerimizin Üzerine Şeffaf Folyo Sıvama Yaparak Baskı Yüzeyini Koruma Sağlayarak Uzun Yıllar Koruma Sağlamaktadır.

Folyo Baskıların Yanı Sıra Forex, Fotoblok Gibi Levhalara Dijital Baskı Folyoları, Yada Şeffaf veya Renkli Folyo Sıvama İşlerinde Vazgeçilmez Elemanıdır. Sıcak Laminasyon Özelliği İle Kusursuz Sıvama kolaylığı Sunar.

Bireysel ve Fason İşlerimizde Hızlı ve Kaliteli Sonuçlar Elde Ediyor Ve Müşterilerimize Hizmetler Sunuyoruz.

Çok Yakında Makinemizle İlgili Çalışma Videomuz Bu Sayfaya Eklenecektir.


 980,    28  Şub  2018 ,   Makina Parkuru
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com