tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / Bas-kes Yazı Kesim Makinası

Bas-Kes Yazı Kesim Makinası

Cam, Vitrin ve Oto yazıları için folyo kesimlerimizi Bas-Kes Yazı Kesim Makinamızda yapıyoruz. Dekupeli Dijital Baskı işlerinde de oldukça kullandığımız Summa marka makinamız hassa kesim özelliği ile 50 metre kaydırmadan kesim yapabiliyor.

Müşterilerimizn taleplerine göre grafik ekibimiz bilgisayar ortamında görsel tasarımı yapıyor ve ardından üretime geçiliyor.

Fason olarakta Folyo yazı kesimi ve Dekupeli Dijital Baskı işlerinizi uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

FİYATLANDIRMA

Bas-Kes Yazı Kesim + Dijital Baskı ücretleri Basılacak Resim dosyaları ölçüsüne göre verilmektedir. dosya formatı vektörel çizim dosyası içinde, yüksek çözünürlükte (.tif .jpg .psd) kombine olmalı. Yaklaşık fiyat bilgisi verilebilir.

Bas-Kes Fiyatlandırmsı basılacak imaj dosyasındaki toplam baskı ölçüsü ile belirlenmektedir. Sadece folyo yazı kesimi hizmetide vermekteyiz.

Fason Bas-Kes Dekupeli Dijital Baskı Hizmetleri Vermekteyiz.

>> Fason Hizmetler Fiyat Listesini İncelemek İçin Tıklayınız.


 2115,    14  Ağu  2017 ,   Makina Parkuru
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com