tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / 320 Cm Dijital Baskı Makinası

320 Cm Dijital Baskı Makinası

  https://www.youtube.com/watch?v=6UxpLnV9OX4&feature=youtu.be
(0 votes)

Dijital baskı çözümlerimizin gözdesi ve Makina parkurumuzun en sevilen arkadaşı olan Optimum Digital Planet imzalı 320 Cm Tek parça Baskı yapabilen dijital baskı makinamız siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde.

2880 dpi Baskı Kalitesinde Helojen Kurutmalı Gerçek 14 Pikolitre 1024 Konika Baskı Kartuşları Step İzi Yapmayan Baskı Teknolojisi. 4 pass’ta SAAT’te Net 80m2 Baskı Kapasitesi ile hizmet vermekteyiz.

FİYATLANDIRMA

Dijital Baskı ücretleri Basılacak Resim dosyaları ölçüsüne göre verilmektedir. dosya formatı yüksek çözünürlükte (.tif .jpg .psd) fiyatlandırma yapılamamaktadır. Yaklaşık fiyat bilgisi verilebilir.

Fiyatlandırma basılacak imaj dosyasındaki toplam baskı ölçüsü ile belirlenmektedir.

Fason Dijital Baskı Hizmetleri Vermekteyiz.

>> Fason Hizmetler Fiyat Listesini İncelemek İçin Tıklayınız.


 2194,    12  Ağu  2017 ,   Makina Parkuru

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com