tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Akarsu Reklam önce güven ilkesinden yola çıkarak, müşterilerine daima kaliteli malzemeyi kullanmayı amaç ve ilke edinmiştir.

Kalite standartlarını artırmak için, bilim ve teknolojinin ışık tuttuğu çağdaş iş yaşamında, reklam sektörünün en iyisi, en kalitelisi, en hızlısı ve sektörde lider olmaktır. Bunun için bilim ve teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek kendisini sürekli yenilemektedir. Ürettiği ürünlerde, montaj ve satış sonrası bakım, yedek parça temini gibi hizmetleri ile destekleyerek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktır.

Vizyonumuz

 Müşterilerimizin beklentilerini uzun vadede algılamak ve karşılamak.
 Sürekli daha iyiyi hedeflemek ve ulaşmak.
 Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak. Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine cevap vermek.
 Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak.
 Müşteri odaklı, kaliteli hizmetimizi arttırarak sunmak.
 Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak.
 Müşterimizin ihtiyaçlarına uygun, fonksiyonel, estetik, uygulanabilir tasarımlar yapmak ve üretmek.
 Malzeme temininden, tasarım ve üretime kadar olan her süreçte yüksek kalite standardını sunmak.
 Tüm iş adımlarında sistematik yaklaşımla hareket etmek.
 Reklam sektöründe güçlü ve lider bir yere sahip olmak.
 Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.
 Tabela Üretimi yeniliklerini sektöre hızlı ve öncü olarak sunmak.
 Pazar payını artırmak.
 Güvenilir ve tavsiye edilir olmak.

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda şirketimiz kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu meyanda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur.

Misyonumuz

 Firmamız yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
 Üretimlerimiz çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
 Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
 Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Reklamcılık sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak.
 Vizyonumuz doğrultusunda ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı olmak. Müşterilerine ve çalışanlarına katkılarını sürekli olarak geliştirip dinamik bir organizasyona hakim olmak.
 Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.


 1261,    10  Haz  2017 ,   Akarsu Reklam
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com