tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Akarsu Reklam Kalite PolitikamızAkarsu Reklam olarak öncelikli amacımız her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Müşterilerimizin isteklerini iyice anlayıp ona göre üretimlerde bulunuruz. Tüm hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz. Kaliteli, uygun fiyatlı, çevreye dost ürünler ile hızlı hizmetler sunarak zamanında teslim ederiz. Sağlanan müşteri güveni ve memnuniyeti vazgeçilmez politikamızdır.

Kalitenin ekip çalışması ile sağlanabileceği bilinci ile çalışanlarımızla ilgili iyileştirme faaliyetlerini etkin biçimde sürdürmekteyiz. Bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için imalatta kullanılan malzemelerin seçiminde ve imalat sırasında oluşan atıkların bertarafında, üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmekteyiz.

Sektördeki yerimizi zirveye taşımak amacı ile yerinde ve zamanında doğru stratejiler ile makine parkurumuzu her daim yeni nesi ve güncel tutarız. Stoklarımızın miktarını en iyi seviyede tutarak, Çözüm üretmekte sınırları aşarak, Başarıyı tam anlamıyla sağlayarak, kaliteli hizmet ve Ürünleri Akarsu Reklam adı altında siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.


 1525,    19  Tem  2017 ,   Akarsu Reklam
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com