tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Bizden Haberler

Sign İSTANBUL 2018 Tüyap Fuar Standımız Oldukça İlgi Gördü

Sign İSTANBUL 2018 Tüyap Fuar Standımız Oldukça İlgi Gördü

Akarsu Reklam Ailesi Olarak Şirketimizin İlk Sign İSTANBUL 2018 Tüyap Fuarında Standımıza Gösterilen İlgiden Dolayı Çok Memnunuz.

Sektörde 18 Yıllık Tecrübemiz İle Tabela Harfleri Üzerine ''Kutu Harf'' Üreticisi Olarak Katıldığımız Tüyap Sign İSTANBUL 2018 Fuarında 90'ı Aşan Işıklı Kutu Harf Modellerimiz İle Reklamcı Müşterilerimize Alternatif Olduk.

A'dan Z'ye Eksiksiz ''Güçlü'' Makine Parkurumuz İle Tasarım ve Üretimi Tamamen Usta Ekibimize Ait Olan Kutu Harf Standlarımız Reklamcı Müşterilerimiz ve Fuar Ziyaretçileri Tarafından Oldukça İlgi Gördü. 

Sign İSTANBUL 2018 Tüyap Fuar Standımızdan Çeşitli Fotoğraflar


Ayrıca Yurtiçi ve Yurtdışı pazar payımızı arttırmak için yeni projelendirdiğimiz web site markalarımız, www.ustakutuharf.com ve www.mastersignletters.com için tasarladığımız kutu harf modellerimize model numarası vererek Akarsu Reklam şirket kataloğumuza dahil ettik. Akarsu Reklam 2018 Şirket Kataloğumuz, Reklamcı/Ajans Müşterilerimiz ve Stand ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenildi.

Reklamcılara Özel Fiyatlarla Kaliteden Ödün Vermeden Hızlı ve Temiz İşçilik İle Tüm Müşterilerimize Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz.

Yeni web site markalarımız ve şirket web sitemiz için ürettiğimiz tüm tabela harfleri ''Kutu Harf'' modellerimizin yüksek çözünürlükte fotoğraf ve video çekimlerini yine kendi bünyemizdeki mini Studiomuzda @ozgrust tarafından gerçekleştirildi.

Fiyat teklifimiz için çalışma dosyanızı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresimize mail atabilirsiniz.

Stand Üretimlerimiz İle İlgili Daha Detaylı Bilgi İçin Buraya Tıklayınız. < Sayfa Hazırlanıyor..

Yeni Kurduğumuz 100 Metrekarelik Harf Dönme Atölyemizde, Eksiksiz ve Profesyonel Makine Parkurumuzla Hızlı ve Kaliteli İşler Çıkartıyoruz.

Bazı Tamamlanmış Kutu Harf İmalat İşlerimizi Görüntülemek İçin Tıklayınız.

Kutu Harf İmalatı ve Çalışma Şeklimiz İle İlgili Detaylı Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız.


 2722,    13  Eki  2018 ,   Bizden Haberler
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com