tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç Giydirme Uygulamaları Günlük Yaşantımızda Baktığımız Her Yerde İlk Göze Çarpan ve En Çok Tercih Edilen Reklam Seçeneklerinden Biridir.

Farklı ve Özgür Tasarımlara Sahip Araç Üzeri Reklam Uygulamaları, İyi Fikir, Akılcı Bir Tasarım İle İnsanların Baktığı İlk Anda Akıllarda Yer Edebilen Reklam Tekniklerinden Birisidir. Günümüzde Özellikle Kurumsal Reklamcılığın Çok Önemli Bir Yere Geldiğini Biliyoruz, Bir Firmanın Şehirde Gezen Araçları Üzerine Uyguladığı Reklam Tasarımları Oldukça Etkili Reklam Tercihlerinden Biridir.

Akarsu Reklam Olarak, Sektörde Tabela İmalatları ve Makina Parkuru Ekibimiz İle Verdiğimiz Fason Hizmetler Yanı Sıra Müşteri Talep ve İhtiyaçları Doğrultusunda Yeni Kurduğumuz Profesyonel Araç Giydirme Ekibi İle Müşterilerimize Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz. Kurumsal ve Bireysel İhtiyaçlara Yönelik Tasarımlarla Kaliteli Ürünler Kullanarak Araç Giydirme Uygulamaları Yapıyoruz.

Kendi ekibimizle kendi bünyemizde steril ortamda kaplıyoruz

Tasarım ve Uygulamanın Kalitesi Kadar, Araç Üzerine Uygulanacak Folyo Kaliteside Çok Önemlidir. Sektörde 3d Cast Folyo Olarak Bilinen Hava Kanallı Dijital Baskı Folyoları Kullanıyoruz. 2880 Dpi Baskı Kalitesinde Helojen Kurutmalı Gerçek 14 Pikolitre 1024 Konika Baskı Kafası, Kafa İzi (step) Yapmayan Baskı Teknolojisine Sahip 320'lik Maxima İnno S Dijital Baskı Makinamız İle Fotoğraf Kalitesindeki Baskıdan Sonra Cast Folyoya Koruma olarak (Mat ve Parlak Seçenekli) Laminasyon Kaplama Uyguluyor, Konusunda Usta Kadromuz İle Araç Üzerine Giydiriyoruz. Kopmle araç giydirme uygulamalarında laminasyon tercih etmenizi öneriyoruz.

    

Sökülebilir (Yeni Nesil, Sıvı Kauçuk Folyo) Renk Değişimi

Dünya Genelinde Son Yıllarda Kullanımı Çok Yaygınlaşan Sıvı Kauçuk Folyo, Yeni Nesil Bir Üründür. Bir Çok Alanda Kullanılan Sıvı Kauçuk Folyo Son Yıllarda Otomobiller İçin Özel Olarak Geliştirildi.

Araç Renk Değişimi İhtiyaçlarında Mat ve Parlak Renk Seçeneği Sunarken, Son Kullanıcıya da Bir Çok Avantaj Sunuyor. Sıvı Kauçuk Folyo İle Aracınızı İster Yenileme Amaçlı İster Renklendirme Amaçlı İsterseniz de Koruma Amaçlı Uygulatabilirsiniz.

Araç Giydirme İşleminin Üretilmesi:
Araç Giydirme işlemi ( Araç Üstü Reklam Uygulaması ) yapılmadan önce, giydirilmesi planlanan aracın detaylı resimleri çekilir. Çekilen bu resimler bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında Araç Giydirme işlemi ( sanal ortamda ) müşteriye onaylatılır.

Böylelikle Müşteri Aracını Giydirme yapmadan önceki şeklini bilgisayar ortamında görmüş olur. Bu işlem hem firmamızı hemde Araç Giydirme işlemini yaptıracak olan müşteri firma işini garantiye almış olur.

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:


 2853,    03  Ağu  2017 ,   Hizmetlerimiz
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com