tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Aktif Projeler

Aktif Projeler

Aktif Projeler

Açık Hava’da Reklam Cepheleri

Türkiye’nin Prestijli Bina Cepheleri, Kiralama Platformu Yayında.

Şehrin Araç ve Yaya Trafiği Yoğun, Otoyol ve Ana Arter Yol Üzeri Reklam’a Uygun Bina Cepheleri Aynı Çatı Altında Toplanıyor.

Cephekirala.com Türkiye'deki Tüm İlleri Kapsayan İlan Arşivi İle Reklam Veren’e Sunduğu Reklama Uygun Prestijli Kiralık Bina Cepheleri İlan Arşivlerinde Kiralamaya Ek; Grafik Tasarım, Reklam İzinleri, Tüm Vergi Harçları Ödemeleri, Reklam Eserleri Üretim Montajları ve Geri Söküm Hizmetleri Dahil (Yıllık) Kiralama Fiyatları Verebilmektedir.

>> Projeyi Detaylı İncele >>


Akarsu Reklam Olarak, Sektörde Tabela İmalatları ve Makina Parkuru Ekibimiz İle Verdiğimiz Fason Hizmetler Yanı Sıra Müşteri Talep ve İhtiyaçları Doğrultusunda Yeni Kurduğumuz Profesyonel Araç Giydirme Ekibi İle Müşterilerimize Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz. Kurumsal ve Bireysel İhtiyaçlara Yönelik Tasarımlarla Kaliteli Ürünler Kullanarak Araç Giydirme Uygulamaları Yapıyoruz.

   

Kendi ekibimizle kendi bünyemizde steril ortamda kaplıyoruz.

Bireysel, Kurumsal Filo ve Fason Araç Giydirme İşleriniz Titizlik İle Yapılır ve Zamanında Teslim Edilir. Uyguladığımız Folyo Markasına Göre 2 ila 3 Yıl Garantilidir.

Sökülebilir (Yeni Nesil, Sıvı Kauçuk Folyo)
   
Marka Olarak Kendini Kanıtlamış, TUV Belgeli Sıvı Kauçuk Folyo Kaplama Ürünleri İle Araç Renk Değişimi İşlerini, Aracınıza Özel Kapalı Steril Ortamda Uygular ve 1/2 Günde Teslim Ederiz. 

>> Projeyi Detaylı İncele >>


 1592,    24  Tem  2017 ,   Projeler
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com