tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Strafor - Köpük Harf

Strafor - Köpük Harf

Strafor - Köpük Harf

Kutu Harf denince akla ilk gelen krom ve Pleksi harfler iken strafora’nın Strafor Kutu Harf imalatı yapması reklam sektörüne yepyeni bir ürün kazandırmıştır. Strafor Harf özellikle iç mekanda kullanılması durumunda dokunulmadığı müddetçe Pleksi ve krom Kutu Harf ten çok daha uzun süre eskimeden kala bilmektedir. Strafor Tabela diğer tabela türlerine nazaran beşte bir fiyata imal edile bildiği gibi görüntü olarakta bir çok tabela türüne göre çok daha zengin durmaktadır. Straforun halk dilindeki birkaç isminden biride köpüktür bu nedenle Strafor Kutu Harf, Köpük Harf olarakta bilinir. 

Fason Strafor - Köpük Harf İşlerinizi CNC Router ile kesim yapıyoruz.

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:


 2676,    06  Haz  2017 ,   Hizmetlerimiz
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com