tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Neon Tabelalar

Neon Tabelalar

Neon Tabelalar

Neon Tabelalar iyi görselliği ve dikkat çekiciliği ile görünümü göze hoş gelmektedir.

Dikkat çekiciliği ile farklı seçenekleri sayesinde tercih sebebi olmuştur. 

Günümüzde neon tabelaları birçok sevtörde görmekteyiz.

Neon tabelaların çekici özelliğine yapılan animasyon uygulamalarını da yaptıracağınız yer belirlemektedir. bir firmanın nekadar geçmişi veya tecrübesi olursa olsun sıradan ve iş olsun diye iş yapma felsefesine bir kez kapılmışsa o firma tüm üretimlerini de aynı şekilde devam ettirir.

Müşterilerimizin ihtiyaç taleplerine göre firma kimliğini ön planda tutarak şık tabelalar üretiriz. Neon çalışmaların da görsel tabela çalışması yanı sıra animasyon uygulamasınıda titizlikle yapmaktayız.

Neon yada farklı bir tabela ihtiyacınız varsa bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:

 


 1512,    06  Haz  2017 ,   Hizmetlerimiz
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com