tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Kayan Yazı Led Tabelalar

Kayan Yazı Led Tabelalar

Kayan Yazı Led Tabelalar

Gelişen teknoloji ile birlikte Led Tabelalar hızlıca ülkemizde bir çok alanda görülmektedir.

Kayan Yazı Led Tabelalar 4 mevsim dayanıklıdır. Kayan Yazı IP65 yalıtımı sayesinde tamamen su geçirmez bir yapıya sahiptir.

P10 Kayan Yazı Panel ölçülsü 32x16cmdir ve bu paneller yukarı ve yana doğru monte edilerek talep edilen tabela ebatına ulaşılır. Üretimlerimiz Dış Mekana Uyumlu Su geçirmez Kasa Yapısına Sahiptir.

Kayan yazı panel renk seçenekleri Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Beyaz olarak üretim yapılabilmektedir. 

Üretimini yaptığımız Kayan Yazı Led Pano Tabelalarımız 2 Yıl Akarsu Reklam Firmamız tarafından garanti altındadır.

Avantajları:

 Saat, Tarih, Metin, Resim, Gif ve 70 farklı animasyonu Usb yardımıyla Led Tabela'ya gönderebilir ve istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

 Hareketli resimler yansıtabilir ve gösterebilirsiniz. Logo desteği ile tabelada logonuzu yansıtabilirsiniz. (Hareketli logoları desteklemektedir.) 

 Parlak Led Yapısı sayesinde güneş ışığından etkilenmez ve -30 ve +70 derece aralığında çalışabilir.

 Güneş ışığında net görüntü ile daha okunabilir bir yapıya sahiptir.

 Ücretsiz gönderdiğimiz Power Led programı ile tabeladaki yazı ve görselleri istediğiniz zaman kolayca değiştirebilirsiniz.

 Düşük enerji sarfiyatıyla yüksek performans sağlar.

 Düşük maliyet ile firmanızı dikkat çekici hale getirebilirsiniz. 

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:

 


ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com