tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / Cephe Reklamları

Cephe Reklamları

Cephe Reklamları

Cephe Reklamlarında Görsel Tasarım Çalışmaları Firmanıza Çok Faydası Olur.

Düzenlediğiniz Kampanya, Ucuzluk, Firma İsmi, Ürün İsmi, Gibi unsurlarda müşteri çekmek anlamında çok etkili olur. Başarılı ve ilgi çekici Cephe tasarımları firmanıza gelen müşterilerin artışına sebep olur. 

Cephenizdeki Reklam Dikkat Çekici, Firmanızın Kimliğine Uygun, Fazla abartılı olmayan şekilde dizayn etmek tamamen birlikte çalıştığınız reklam firmasına aittir.

Cephe Reklamlarında kullanılan malzemelerimiz 3 ila - 5 Yıl Dışmekan hava koşullarına dayanıklılık garantisindedir.

Cephe Reklamı Malzeme Ceşitleri reklam asılacak zemine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle Kullanılan Malzemeler Dijital Baskı Vinil Germe, Dijital Baskı Onevayvision Folyo (Delikli), Normal veya Dekoratif Folyo Kesim Uygulaması yanısıra KAbartma kutu harf çalışmalarıda yapılabilir. 

Müşterilerimizin ihtiyaç taleplerine göre firma kimliğini ön planda tutarak şık reklamlar üretiriz. 

Cephe Reklamı yada farklı bir hizmet ihtiyacınız varsa bizden fiyat talebinde bulunabilirsiniz. 

Cephe Reklamı Uygulamalarında Başlıca Tercih Edilen Malzeme Çeşitlerimiz:

  Onevayvision ( Delikli Folyo ) Dijital Resim Uygulamalı

  Vinil Germe Dijital Resim Uygulamalı

  Normal veya Dekoratif Folyo Kesim Uygulamalı

  Kabartma kutu harf çalışmalar 

Cephe Reklamlarınızın Uzun Ömürlü, Şık Tararım Hizmetlerini vermekteyiz. 

Çalışma Tasarım Aşaması: 
Öncelikle dış mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir. daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen şekilde tabela çalışması yapılır. Extra olarak Akarsu Reklam Grafik ekibimiz cephe tasarım çalışmalarınıza bilgisayar ortamında kendi bilgi, tecrübe ve becerisini katarak Farklı, Farklı çalışmalar yaparak müşteri onayına sunar.

Müşterimiz meydana gelecek Cam Tasarımı projesini onayladıktan sonra imalat aşamasına başlanır.

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:


 1575,    06  Haz  2017 ,   Hizmetlerimiz
ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com