tren

WEB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ... Sektörümüzde 17 yılı aşkın bir süredir insan’a ve işimize verdiğimiz değer, ilk gün ki heyecanla devam etmektedir. Bu değerlerin içinde en çok saygı görenlerden biri olan dürüstlükten şunu anlıyoruz: "Biz, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, yüklenicilerimizle ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz. Daha İyi, Daha Kaliteli Hizmet İçin Üretim Grubumuza Yeni Nesil Makinaları Dahil Ederek En İyisi İçin Çalışıyoruz..! "

Akarsu Reklam / Tabela Sistemleri Cam & Vitrin Yazıları

Cam & Vitrin Yazıları

Cam & Vitrin Yazıları

Düzenlediğiniz Kampanya, Ucuzluk, Firma İsmi, Ürün İsmi, Gibi unsurlarda müşteri çekmek anlamında çok etkili olur. Başarılı ve ilgi çekici Cam tasarımları firmanıza gelenm müşterilerin artışına sebep olur. Vitrindeki yazıları Dikkat çekici, Firmanızın Kimliğine Uygun, Fazla abartılı olmayan şekilde dizayn etmek tamamen birlikte çalıştığınız reklam firmasına aittir. 
 
Cam yazılımlarında kullanılan Folyo malzememiz 3 ila - 5 Yıl Dışmekan hava koşullarına dayanıklılık garantisindedir.  Normal Folyo Uygulaması yanısıra Florasan (Parlak ve Göz alıcı Renkler), Reflektif, Transparan folyo çeşitlerimiz mevcuttur.

Cam Folyosu Çeşitlerimiz: 

    Unifol PCV Folyo Mat ve Parlak
   Oracal PCV Folyo Mat ve Parlak
   Onevayvision ( Delikli Folyo ) Dijital Resim Uygulamalı
   Unifol Florasan Folyo ( Göz Alıcı Renkler )
   PVC Kumlama Folyo
   Transutend (Transparan Folyo )
   Reflektif Folyo
   Aynalı Varak Folyo
   Altın Yaldız Folyo
   Gümüş Yaldız Folyo

Tüm Bu Folyo Çeşitlerimizle Vitrin Camlarınıza Uzun Ömürlü, Şık Tararım Hizmetlerini vermekteyiz. 

Çalışma, Tasarım Aşaması:
Öncelikle dış mekan görüntülerini fotoğrafları çekilir. daha sonra bilgisayar ortamında talep edilen şekilde tabela çalışması yapılır. Extra olarak Tropik Ajans Grafik ekibimiz vitrin çalışmalarınıza bilgisayar ortamında kendi bilgi, tecrübe ve becerisini katarak Farklı, Farklı çalışmalar yaparak müşteri onayına sunar.
 
Müşterimiz meydana gelecek Cam Tasarımı projesini onayladıktan sonra imalat aşamasına başlanır.

Bazı Tamamlanmış Proje Örneklerimiz:

 


ozgrust

Website: ozgurusta.com.tr

Akarsu Reklam Ailesi İle Birlikte Çalışmanın Mutluluğu İçerisindeyim. 16 Yılı Aşkın bir Süredir Açık Hava Reklamcılık Sektöründe, Tabela İmalatları ve Profesyonel Kutu Harf İmalatları Konularında En İyisi İçin Çalışıyoruz.  @ozgrust

Başarılı bir tasarım; çokça ilham, farklı bir bakış açısı ve etkileyici fikirlerle ortaya çıkar.

Kaliteli araçlar, malzemeler ve sistemler kullanılarak,fikirlerin gerçeğe dönüştüğünü görmek müşterilerimizin olduğu kadar bizim de en büyük motivasyon sebebimizdir. Devamını Oku.. 

 Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1016 Sk. No: 14 / 500 Evler
 G.O.Paşa / İST. / TÜRKİYE
 >> YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYIN
+90 (212) 618 97 50
+90 (532) 769 72 87
 akarsureklam98@gmail.com
 info@akarsureklam.com